Nowe technologie w budowie dróg z nawierzchnią z betonu cementowego

włącz . Opublikowano w Targi, szkolenia, konferencje, spotkania drogowców

Jakie są zasady projektowania oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, które należy zastosować przy budowie dróg z nawierzchnią z betonu cementowego? Odpowiedzią na te m.in. pytania była konferencja w Warszawie, która zgromadziła wybitnych ekspertów z dziedziny drogownictwa. Konferencję „Nowe technologie  w budowie dróg z nawierzchnią z betonu cementowego” zorganizował Instytut Dróg i Mostów Politechniki Warszawskiej oraz IKKU Sp. z o.o. Patronem wydarzenia była Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, partnerem merytorycznym  Stowarzyszenie Producentów Cementu. Portal Budownictwa Komunikacyjnego ViaExpert był jednym z patronów medialnych.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele zarządców dróg, pracowni projektowych, firm wykonawczych oraz producenci materiałów budowlanych i urządzeń do budowy dróg.

Wygłoszone referaty pozwoliły zapoznać się z najnowszą wiedzą z zakresu konstrukcji i budowy dróg z nawierzchnią z betonu cementowego.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z uczestnikami konferencji „Nowe technologie w budowie dróg z nawierzchnią z betonu cementowego”

Pobierz program konferencji „Nowe technologie w budowie dróg z nawierzchnią z betonu cementowego”


Zdjęcia: ViaExpert
Anna Rogalińska w rozmowie z prof.dr hab.inż. Romanem Nagórskim, Dyrektorem Instytutu Dróg i Mostów, Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej
Anna Rogalińska w rozmowie z Markiem Proszowskim, Dyrektorem SABA Polska Sp. z o.o.
Anna Rogalińska w rozmowie ze Zbigniewem Pilchem, Szefem Marketingu Stowarzyszenia Producentów Cementu
Anna Rogalińska w rozmowie z Sylwestrem Gruszczyńskim, Kierownikiem Segmentu Dróg Lokalnych LafargeHolcim

Przygotowała: Anna Rogalińska
KameraViaexpert_long_1