WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o.

WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o. jest jedną z najlepiej rozpoznawanych, tak w Polsce, jak i Europie, firm oferujących systemy oznakowania drogowego oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. W czasie 25 lat swojej działalności firma wdrożyła do branży drogownictwa szereg unikalnych produktów oraz innowacji technologicznych, które spełniają najwyższe standardy norm europejskich. Między innymi jako pierwsza zaoferowała na rynek krajowy własny system bezpiecznych konstrukcji wsporczych do znaków i tablic drogowych pod nazwą PROLIFE. Dzięki licznym urządzeniom bezpieczeństwa ruchu drogowego, jakie dziś oferuje WIMED, realizowana jest misja firmy, która polega na zmniejszaniu skutków wypadków z infrastrukturą drogową.

WIMED realizuje wiele projektów badawczo- rozwojowych, posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę, specjalistyczny park maszynowy. Jako jedyna firma prywatna w Europie ma własny tor zderzeniowy do testowania zachowania się konstrukcji wsporczych w czasie zderzeń z pojazdem. Firma otworzyła swoje oddziały w Szczecinie i w Warszawie.   

Działalność firmy została doceniona licznymi nagrodami, wyróżnieniami i certyfikatami krajowymi i europejskimi.

WIMED razem z firmami WIMARK i WIBLASK tworzy Grupę, która kompleksowo wykonuje usługi i dostarcza wyroby potrzebne do pionowego i poziomego oznakowania dróg, zapewnia oznakowania i odzież ochronną osób pracujących w pasie drogowym.

Zobacz również: Biuletyny Techniczne


Rozpoczęła działalność Fundacja wimed+.

Wszystkich, którzy chcą poznać filozofię zdrowia zachęcamy do odwiedzenia strony: http://fundacjawimed.pl

wimed


 

Lista materiałów na ViaExpert dotyczących partnera:

25 lat WIMED-u i ... co dalej?

Prawdziwe poczucie bezpieczeństwa daje nam ... zdrowie

Adres

  • ulica: Tarnowska 48
  • kod: 33-170
  • miasto: Tuchów
  • państwo: Polska

Kontakt

  • telefon: +48 (14) 65 25 247
  • fax: +48 (14) 65 23 452
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozycja na mapie

Wpisz swój adres w polu adresu poniżej mapy, a zostanie ustalona najkrótsza trasa dojazdu.