Centrum Kształcenia i Doradztwa „IKKU” Sp. z o.o.

Od 1998 r. Centrum Kształcenia i Doradztwa „IKKU” Sp. z o.o. oferuje szkolenia, warsztaty i konferencje, zarówno w ofercie otwartej, jak i na zamówienie, z zakresu:

- technologii budowy i remontów dróg i mostów, badań laboratoryjnych,

- inżynierii ruchu, w tym zagadnienia BRD i ITS,

- organizacji procesów inwestycyjnych,

- transportu lądowego i lotniczego, a także z

- dziedzin pokrewnych, istotnych dla podmiotów sektora transportu i budownictwa.

Oferowane przez IKKU usługi szkoleniowe są w głównej mierze adresowane do kadr technicznych, tj. inżynierów, laborantów i specjalistów - osób bezpośrednio odpowiedzialnych za dany proces inwestycyjny zarówno na etapie projektowania, realizacji czy utrzymania. Na szkoleniach, warsztatach i konferencjach IKKU uczestnicy zawsze otrzymują konkretne informacje niezbędne im w pracy zawodowej.

IKKU to także profesjonalny zespół doradców świadczący usługi konsultingowe, m.in. z zakresu planowania i projektowania systemów transportu (w tym systemów ITS), budownictwa i inwestycji, studiów lokalizacyjnych i studiów wykonalności czy menadżerskiej obsługi projektów.

Ponadto, IKKU z sukcesem bierze udział w przetargach na organizację spotkań i szkoleń w trybie zamówień publicznych dla takich jednostek, jak Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych czy Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i inne.

Zapraszamy do współpracy!

 

Adres

  • ulica: Trębacka 4
  • kod: 00-074
  • miasto: Warszawa
  • państwo: Polska

Kontakt

  • telefon: 22 825 9479
  • fax: 630 9914
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozycja na mapie

Wpisz swój adres w polu adresu poniżej mapy, a zostanie ustalona najkrótsza trasa dojazdu.