abcdefghijklmnopqrstuvwxyz#

Nazwa Firmy na W

Wojskowa Akademia Techniczna

Wojskowa Akademia Techniczna

Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji

Wojskowa Akademia Techniczna (WAT) jest państwową, politechniczną szkołą wyższą. Kształci studentów na studiach wojskowych i cywilnych. W jej ofercie dydaktycznej znajdują się studia magisterskie, inżynierskie, licencjackie, podyplomowe i doktoranckie oraz kursy specjalistyczne i językowe. WAT prowadzi badania naukowe, prace wdrożeniowe i modernizacyjne w zakresie nauk technicznych, chemicznych, fizycznych, ekonomicznych oraz wojskowych. Obecną strukturę WAT tworzą wydziały akademickie: Wydział Cybernetyki, Wydział Elektroniki, Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji, Wydział Nowych Technologii i Chemii, Wydział Mechaniczny i Wydział Mechatroniki oraz Instytut Optoelektroniki. Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji (WIG) kształci m.in. specjalistów z dziedziny budownictwa ogólnego i budownictwa komunikacyjnego.

WOLF & MÜLLER

WOLF & MÜLLER

Kompetenz rund ums Bauen

Grupa WOLFF & MÜLLER zatrudniająca 1.600 pracowników w 19 zakładach jest obecna w Niemczech wszędzie tam, gdzie poszukuje się wyspecjalizowanych rozwiązań zapewniających wysoką efektywność:

  • w inżynierii budowlanej i mostowej,
  • budownictwie ziemnym i drogowym,
  • w budownictwie podziemnym oraz
  • w budownictwie trwałym.
WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o.

WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o.

WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o. jest jedną z najlepiej rozpoznawanych, tak w Polsce, jak i Europie, firm oferujących systemy oznakowania drogowego oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. W czasie 25 lat swojej działalności firma wdrożyła do branży drogownictwa szereg unikalnych produktów oraz innowacji technologicznych, które spełniają najwyższe standardy norm europejskich.