Drogowe inspiracje Emiliana Kamińskiego

włącz . Opublikowano w Co o drogach mówią ... Gwiazdy?

KaminskiCo zrobić, by jakość dróg była lepsza a jazda po nich wyłącznie przyjemnością? Do udziału w dyskusji na ten temat ViaExpert zaprasza nie tylko specjalistów. Spostrzeżenia osób spoza branży często okazują się cenne i inspirujące .Czy na przykład ktoś może mieć bardziej twórcze spojrzenie na problem niż ... artyści?

Na Portalu Budownictwa Komunikacyjnego ViaExpert o drogach - mówią więc gwiazdy: teatru, sceny i estrady. Nie jako artyści lecz - użytkownicy dróg!

Zapraszamy na rozmowę ze znanym aktorem Emilianem Kamińskim. Jest on także właścicielem Teatru Kamienica , który mieści się w Warszawie przy Al. Solidarności 93 .Teatr Kamienica ma opinię  jednej z najciekawszych i ... najmodniejszych warszawskich scen.

KameraViaexpert_long     


Wywiad Anny Rogalińskiej ze znanym aktorem Emilianem Kamińskim

 

Emilian Kamiński był gwiazdą gali Mazurkas Conference Centre, zorganizowanej 25 maja br. w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim . Hotel Mazurkas pełni już nie tylko rolę ogólnopolskiego centrum konferencyjnego. Zapraszając na koncerty znanych artystów - stał się ważnym ośrodkiem propagowania kultury.