Polskie drogi to jest temat mi drogi

włącz . Opublikowano w Co o drogach mówią ... Gwiazdy?

czyli…
jak czuje się za kierownicą, podróżując po polskich drogach, Maciej Orłoś?

 

Maciej Orłoś
Maciej Orłoś jest absolwentem warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Zanim rozpoczął pracę w TVP, występował w teatrze, zagrał też w wielu filmach. Z bycia aktorem nie zrezygnował do dziś. Dostał rolę m.in. w popularnym serialu telewizyjnym „Złotopolscy”. Na dużym ekranie mogliśmy go oglądać m.in. w nagrodzonym Oscarem amerykańskim filmie; „Lista Schindlera” w reż. Stevena Spielberga.

Prowadzenie Teleexpressu to nie jedyne „telewizyjne” zajęcie naszego rozmówcy. Maciej Orłoś ma na swoim koncie wiele autorskich programów, w tym magazyny kulturalne: „Trochę kultury” , „Pociąg do kultury”, „Za kulisami”. Chętnie też korzysta ze swojego literackiego talentu. Jest autorem uwielbianych przez dzieci książeczek: „Tajemnicza przygoda Kubusia” oraz  „Tajemnicza przygoda Meli”.

 Wywiad Anny Rogalińskiej ze znanym prezenterem Teleexpressu Maciejem Orłosiem
Za udostępnienie wnętrza do realizacji zdjęć dziękujemy Restauracji Hana Sushi, która mieści się w Warszawie przy ulicy Jasnej.

 

 

 

W publikacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad "Raport o stanie technicznym nawierzchni asfaltowych i betonowych sieci dróg krajowych na koniec 2009 roku"
(do pobrania ze strony GDDKiA) na stronie 19 czytamy
"... ponad 40% sieci sieci dróg krajowych wymaga przeprowadzenia różnego rodzaju remontów. Połowę z nich stanowią zabiegi, które należy wykonać natychmiast, a druga połowa powinna być zaplanowana do wykonania w ciągu najbliższych kilku lat. ..."
KameraViaexpert_long