Co o drogach mówią ... Gwiazdy?

GwiazdaW cyklu wywiadów „Co o drogach mówią... Gwiazdy” jako jedyni prezentujemy Państwu opinie twórczych, znanych i cenionych postaci świata kultury, nauki, polityki, biznesu, sportu  itd. Zakładamy, że ich różnorodne opinie odzwierciedlą to, jak postrzegana jest przez użytkowników jakość usług drogowych w Polsce. Zebrane opinie z pewnością okażą się bardzo cenne dla wszystkich, którzy mogą mieć wpływ i... dobrą wolę do podnoszenia tej jakości !
Honorowym Partnerem Gwiazd jest logo_rosati

Polskie drogi to jest temat mi drogi

włącz . Opublikowano w Co o drogach mówią ... Gwiazdy?

czyli…
jak czuje się za kierownicą, podróżując po polskich drogach, Maciej Orłoś?

Maciej Orłoś od 1991 roku prowadzi najszybszy ekspres ze znakiem TVP1, czyli... Teleexpress. Jest w tym programie prezenterem o najdłuższym stażu. Widzowie lubią go m.in. za pełen humoru sposób patrzenia na świat. Podczas wywiadu udzielanego przed kamerą ViaExpert znany dziennikarz był jednak bardzo poważny. W taki nastrój wprowadził go temat rozmowy - jazda samochodem po polskich drogach.

Maciej Orłoś

 

 

KameraViaexpert_long

Drogowe inspiracje Emiliana Kamińskiego

włącz . Opublikowano w Co o drogach mówią ... Gwiazdy?

KaminskiCo zrobić, by jakość dróg była lepsza a jazda po nich wyłącznie przyjemnością? Do udziału w dyskusji na ten temat ViaExpert zaprasza nie tylko specjalistów. Spostrzeżenia osób spoza branży często okazują się cenne i inspirujące .Czy na przykład ktoś może mieć bardziej twórcze spojrzenie na problem niż ... artyści?

Na Portalu Budownictwa Komunikacyjnego ViaExpert o drogach - mówią więc gwiazdy: teatru, sceny i estrady. Nie jako artyści lecz - użytkownicy dróg!

Zapraszamy na rozmowę ze znanym aktorem  Emilianem Kamińskim.

KameraViaexpert_long