Most z wyróżnieniem

włącz . Opublikowano w Zarządzanie drogami

Logo ZDWBPrzebudowany most w Golubiu-Dobrzyniu jest jednym z wyróżnionych obiektów w XVI edycji konkursu „Modernizacja Roku”. Po remoncie poprawiła się nie tylko jakość przejazdu i bezpieczeństwo. Obiekt doskonale wpisuje się również w krajobraz miasta.

Konkurs „Modernizacja roku” promuje najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji i adaptacji. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w roku 2011 wyróżniających się szczególnymi walorami. Konkurs promuje: funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, stosowanie nowych wysokiej jakości materiałów, wysokie efekty ekologiczne. W XVI edycji konkursu wyróżniono między innymi modernizację mostu w Golubiu-Dobrzyniu.

Osiągnięcie to docenił także marszałek województwa kujawsko-pomorskiego, Piotr Całbecki, wręczając dyrektorowi ZDW w Bydgoszczy, Mirosławowi Kielnikowi dyplom za wyróżnienie w konkursie. 

zdw bydgoszcz G1 zdw bydgoszcz G2 

Źródło tekstu: ZDW Bydgoszcz
Zdjęcia: Michał Sitarek, ZDW Bydgoszcz