Grupa Media PRess

Grupa Media PRess to sześć mediów, poruszających bieżącą tematykę gospodarczą i prezentującą firmy i instytucje, wyróżniające się na polskim rynku m.in. jakością oferowanych produktów i usług, innowacyjnością, dynamiką rozwoju oraz działalnością społeczną.

Nasze Media:

Forum_biznesu
www.forumbiznesu.pl
Forum_biznesu
Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej
Biznes_trendy
Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita
W_sieci
Cykle wydawnicze w tygodniku wSIECI
Spolecznie_odpowiedzialni.png
Cykle wydawnicze
www.spolecznieodpowiedzialni.info
Spolecznie_odpowiedzialni.png
www.najwyzszajakoscqi.pl

Jesteśmy organizatorem ogólnopolskich programów konkursowych:

Najwyzsza_jakosc_qi
VIII Edycja
Innowacja_roku.png Lider_spoldzielczosci.png
Liderzy_spolecznej_odpowiedzialnosci_dobra_firma Przyjazna_gmina_2013

 

Nasz Dział Badań i Analiz Rynku przeprowadza badania rynkowe w ramach programów:

Dobry_produkt.png Dobra_marka

W cyklach prasowych Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, Biznes Trendy w Rzeczpospolitej oraz w tygodniu wSIECI (a także strony internetowe) oprócz problematyki związanej z polityką jakości i szeroko rozumianych zagadnień obszaru biznesu i samorządu, przygotowywane są branżowe bloki tematyczne. Jednym z celów dodatków prasowych jest lobbing przedsiębiorców na organy administracji rządowej i samorządowej oraz wspieranie i promocja różnego rodzaju inicjatyw. To także miejsce dla prowadzenia skutecznej i taniej promocji, łączącej Public Relations z reklamą medialną. Cykle informacyjno-promocyjne umożliwiają propagowanie treści ważnych dla podmiotów i kreowanie ich pozytywnego wizerunku na ogólnopolskim rynku, a także nadanie medialnego rozgłosu komunikatom ważnym z punktu widzenia funkcjonowania firmy i instytucji.

Jesteśmy organizatorem konferencji, meetingów i uroczystości skierowanych dla biznesu, gospodarki, instytucji wszystkich branż i szczebli oraz jednostek samorządu terytorialnego. Obejmujemy także patronatem medialnym konferencje, targi, szkolenia i inne ciekawe wydarzenia.

Istniejącą od 12 lat na rynku Grupę Media PRess stanowi zespół gruntownie wykształconych i doświadczonych profesjonalistów z zakresu dziennikarstwa (w tym ekonomicznego, finansowego, gospodarczego, prawnego, czy zarządzania jakością), PR-u (w tym rzecznictwa prasowego, zarządzania sytuacją kryzysową), komunikacji marketingowej, nowych mediów, komunikacji medialnej i społecznej, filologii, socjologii i etyki, pełnych energii i innowacyjnego myślenia, dobrze znających rynek mediów i praktycznie w nim uczestniczących. Warto korzystać z możliwości jakie oferuje zespół Media PRess obejmujący pełny wachlarz usług w zakresie promocji Podmiotów na rynku. Ich wiedza i doświadczenie są niezastąpionym elementem w budowaniu strategii rozwoju i kontaktów z klientami, kontrahentami i interesariuszami. Dzięki ścisłej współpracy z takimi partnerami medialnymi, jak: Dziennik Gazeta Prawna i www.gazetaprawna.pl, Tygodnik wSieci i www.wsieci.pl, radio PIN oraz dzięki własnym portalom www.forumbiznesu.pl, www.najwyzszajakoscqi.pl, www.spolecznieodpo-wiedzialni.info oraz redakcjom Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita, Grupa Media PRess na dobre i mocno wpisała się w polskie realia gospodarcze i medialne, dając długoterminowe korzyści dla kontrahentów, którzy nawiążą z nami współpracę, dając szansę na zbudowanie, utrzymanie lub poprawę wizerunku danego Podmiotu.

Forum biznesu 12lat

 

Adres

  • ulica: ul. Zabrska 14/4
  • kod: 40-083
  • miasto: Katowice
  • państwo: Polska

Kontakt

  • telefon: 32 731 21 21
  • fax: 32 731 21 10
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozycja na mapie

Wpisz swój adres w polu adresu poniżej mapy, a zostanie ustalona najkrótsza trasa dojazdu.