Innowacje - droga dla drogownictwa czyli II Forum „Beton w drogownictwie” w Ostródzie

włącz . Opublikowano w Targi, szkolenia, konferencje, spotkania drogowców

Polski Kongres Drogowy - Polski Komitet Narodowy Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC, Stowarzyszenie Producentów Cementu oraz Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego zorganizowały w Ostródzie II edycję Forum „Beton w drogownictwie”. Konferencji towarzyszyła wystawa podczas której firmy zaprezentowały materiały, urządzenia oraz technologie potrzebne do budowy, utrzymania i remontów dróg betonowych.

Tekst:

Polski Kongres Drogowy - Polski Komitet Narodowy Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC, Stowarzyszenie Producentów Cementu oraz Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego zorganizowały w Ostródzie II edycję Forum „Beton wdrogownictwie”. Konferencji towarzyszyła wystawa podczas której firmy zaprezentowały materiały, urządzenia oraz technologie potrzebne do budowy, utrzymania i remontów dróg betonowych

II Forum „ Beton w drogownictwie” było kontynuacją konferencji, która w 2019 roku odbyła się w Suwałkach. Impreza była wydarzeniem ważnym dla branży. Zaprezentowane referaty odpowiadały na pytania dotyczące warunków i sposobów realizacji w naszym kraju sieci dróg budowanych w technologii betonu cementowego.

Tegoroczna konferencja, którą zorganizowano w Hali EXPO w Ostródzie zgromadziła przedstawicieli firm specjalistycznych, świata nauki oraz administracji drogowej. Mieli oni okazję uczestniczyć w sesjach prezentujących doświadczenia oraz plany na przyszłość związane z budową i utrzymaniem dróg- także tych lokalnych i miejskich. Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszyły się zagadnienia omawiające innowacyjne rozwiązania i technologie. Betonowe, nowoczesne drogi przyszłości to konieczność do której należy się przygotować. W czym pomocne są właśnie takie konferencje jak II Forum „ Beton w drogownictwie”.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji portalu ViaExpert z II Forum „Beton w drogownictwie” w Ostródzie.

KameraViaexpert_long_1

Przygotowała: Anna Rogalińska