OAT skutecznie usuwa problem na A 2

włącz . Opublikowano w Co nowego w drogownictwie

Zgoda Inżyniera Kontraktu na uszczelnianie rozwartych szczelin kontaktowych i naprawę pęknięć nawierzchni A2 według niemieckiej technologii umożliwiła rozpoczęcie likwidowania problemu, o którym tak głośno w branży i mediach. Dziś OAT wykonywała prace na zlecenie firmy Mostostal–Warszawa.

Korzystając z okazji, ekipa telewizji SUPERSTACJA oraz redakcja Portalu Budownictwa Komunikacyjnego ViaExpert poprosiły o krótki wywiad wizytującego teren budowy prezesa firmy OAT Sp. z o.o., dr inż. Wiesława Dąbrowskiego.

A2 Mostostal 20120323 2 A2 Mostostal 20120323 4
 Wywiad Anny Rogalińskiej z Wiesławem Dąbrowskim, prezesem zarządu OAT Sp. z o.o.
"Prace na Autostradzie A2 prowadzimy obecnie na odcinku, który wykonywały firmy: Mostostal–Warszawa S.A. oraz Polimex–Mostostal S.A. Uszczelniliśmy już pęknięcia na odcinku realizowanym przez firmę DSS S.A., która jako pierwsza, zgłosiła się do nas. Wczoraj wykonaliśmy część prac dla Budimexu S.A. (…)"
"(…) Obserwowaliśmy takie uszczelnienia spękań przez minimum 8 lat i trwałość była cały czas zapewniona. A to oznacza, że uszczelnienie jest skuteczne. Oczywiście pod warunkiem, że zrobi się je przy pomocy profesjonalnych materiałów, zgodnie z widoczną na naszych samochodach dewizą OAT: Specjalistycznie, Solidnie, Skutecznie"

KameraViaexpert_long_1