O wytwórniach asfaltów modyfikowanych polimerem oraz emulsji bitumicznych produkcji MASSENZA czyli o ofercie firmy Strassmayr dla drogownictwa

włącz . Opublikowano w Eksperci w ViaExpert

Prezentacja Sławomira Otto, Dyrektora Handlowego Strassmayr Polska Sp. z o.o. pt. "Wytwórnie asfaltów modyfikowanych polimerem oraz emulsji bitumicznych produkcji MASSENZA"

Ważnym wydarzeniem z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes było zorganizowane w Krakowie II Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne "Asfalty w długowiecznych nawierzchniach drogowych - ASFALTY 2018". W trakcie konferencji znalazły się m.in. referaty będące przeglądem światowych zastosowań asfaltów wysokomodyfikowanych polimerami. Mówiono także o osiągnięciach i perspektywach wdrażania tych lepiszczy w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją pt. "Wytwórnie asfaltów modyfikowanych polimerem oraz emulsji bitumicznych produkcji MASSENZA", którą podczas konferencji ASFALTY 2018 przedstawił Sławomir Otto, Dyrektor Handlowy Strassmayr Polska Sp. z o.o.

Strassmayr Polska Sp. z o.o. - znany na rynku producent maszyn do budowy, napraw i remontów dróg - jest przedstawicielem Firmy MASSENZA.

Przygotowała: Anna Rogalińska

KameraViaexpert_long_1