Złapać wiatr w żagle …

włącz . Opublikowano w Eksperci w ViaExpert

Anna Rogalińska w rozmowie z Michałem Mirosławem Wiklińskim, Prezesem Zarządu City Parking Group S.A.

KameraViaexpert_long_1

Każdy, kto znalazł się choć raz pod żaglami wie, jak ważną rolę w dotarciu do celu podróży odgrywają wiatr i umiejętności manewrowania łodzią. Jeśli wiemy jak złapać wiatr w żagle nasz rejs będzie trwał a nagrodą za opanowanie sztuki żeglowania będą kolejne przepłynięte jeziora, morza, oceany…

Czy wiedza zdobyta na łodzi przydaje się w kierowaniu firmą, w sięganiu z sukcesem po kolejne, zawodowe wyzwania? Odpowiedź jest zawarta w znanym powiedzeniu „Trzeba łapać wiatr w żagle”. Ta zasada sprawdza się i na wodzie i w życiu - tym prywatnym i tym zawodowym.

O żaglowaniu i zarządzaniu firmą rozmawiamy z Michałem Mirosławem Wiklińskim, Prezesem Zarządu City Parking Group S.A.

City Parking Group S.A. od 20 lat działa w branży parkingowej. Firma powstała w Grudziądzu. Dziś obsługuje strefy parkowania w 70 miastach. City Parking Group S.A. zatrudnia ponad 200 pracowników w 3 krajach. Z każdym rokiem dynamicznie rozwija się, wykorzystuje coraz nowsze rozwiązania technologiczne. Prezesem Zarządu City Parking Group S.A. jest Michał Mirosław Wikliński. Michał Mirosław Wikliński najchętniej wypoczywa „pod żaglami”. Żeglowanie to także jego szkoła życia. Zdobyta w niej wiedza i doświadczenie przydają się w prowadzeniu firmy, by wypłynąć na szerokie wody.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Michałem Mirosławem Wiklińskim, Prezesem Zarządu City Parking Group S.A.

Przygotowała: Anna Rogalińska