Na jakość usług drogowych –  plany rozbudowy infrastruktury i poziom jej wykonania – mają wpływ nie tylko specjaliści z branży. Rozwój drogownictwa wymaga realizowania strategii, opracowanej wspólnie przez ekspertów i polityków, którzy z racji roli pełnionej w społeczeństwie zobowiązani są do kreowania wizerunku Polski jako nowoczesnego państwa. Funkcjonalna, dobrej jakości sieć drogowa jest takiego obrazu ważnym elementem.
Jak politycy różnych szczebli władzy oceniają stan polskich dróg? Jakie mają propozycje działań, które podniosą standardy usług drogowych? Zainteresowanych opiniami zachęcamy do oglądania nowego cyklu wywiadów pod tytułem „Drogowskaz Polityczny”, udzielanych przez polityków przed Kamerą ViaExpert.

Plan naprawczy dla Kompanii Węglowej S.A.

włącz . Opublikowano w Drogowskaz Polityczny

program naprawczy kompanii weglowejJak wygląda sytuacja w polskim, państwowym górnictwie węgla kamiennego?

Jakie są założenia planu naprawczego?

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, udostępnioną przez Janusza Piechocińskiego, Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, Prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Lepsze drogi zmienią Warszawę

włącz . Opublikowano w Drogowskaz Polityczny

Na jakość usług drogowych – plany rozbudowy infrastruktury i poziom jej wykonania – mają wpływ nie tylko specjaliści z branży. Rozwój drogownictwa wymaga realizowania strategii, opracowanej wspólnie przez ekspertów i polityków, którzy z racji roli pełnionej w społeczeństwie zobowiązani są do kreowania wizerunku Polski jako nowoczesnego państwa. Funkcjonalna, dobrej jakości sieć drogowa jest takiego obrazu ważnym elementem. Jak politycy różnych szczebli władzy oceniają stan polskich dróg? Jakie mają propozycje działań, które podniosą standardy usług drogowych? Zainteresowanych opiniami zachęcamy do oglądania nowego cyklu wywiadów pod tytułem „Drogowskaz Polityczny”, udzielanych przez polityków przed Kamerą ViaExpert.

Wojciech Olejniczak Dziś Gościem „Drogowskazu Politycznego” jest pan Wojciech Olejniczak, polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej, poseł do Parlamentu Europejskiego.

drogowskaz

Drogowskaz Polityczny