DNI BETONU 2018 w Wiśle i … Internecie - I cz. relacji

włącz . Opublikowano w Targi, szkolenia, konferencje, spotkania drogowców

logo dni betonu 2018

Ponad 1000 osób uczestniczyło w tegorocznych X jubileuszowych DNIACH BETONU. Do Wisły, gdzie tradycyjnie odbywa się konferencja przyjechali specjaliści z szeroko pojętej branży betonu - producenci, projektanci, wykonawcy, przedstawiciele świata biznesu i nauki. DNI BETONU odbywają się co dwa lata a ich organizatorem jest Stowarzyszenie Producentów Cementu (SPC) W tym roku konferencję można było oglądać „na żywo” w przekazie internetowym.

DNI BETONU 2018 udowodniły, że są nie tylko największym tego typu wydarzeniem w Polsce, ale też nie ustępuję konferencjom organizowanym w Europie – zarówno jeśli chodzi o rozmach, jak i zawartość merytoryczną. W programie znalazły się zagadnienia związane z technologią betonu, innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu materiałów i konstrukcji. Dużym zainteresowaniem uczestników, w gronie których było wielu gości z zagranicy, cieszył się zorganizowany już po raz piąty konkurs „Power Concrete”, który dowodzi, że możliwości technologiczne betonu są nieograniczone. Po raz czwarty z kolei odbyły się podczas DNI BETONU warsztaty poświęcone normie 206 „Beton. Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność” wraz z uzupełnieniem krajowym. Tematyka konferencji dotyczyła perspektyw i możliwości wykorzystywania betonu w budownictwie - także w budownictwie drogowym.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z organizatorami X jubileuszowej Konferencji DNI BETONU 2018.

Relacje filmowe na portal ViaExpert zostały przygotowane z materiałów filmowych Stowarzyszenia Producentów Cementu (SPC)

 
Wywiad red. Anny Rogalińskiej z Dariuszem Gawlakiem, Wiceprzewodniczącym Stowarzyszenia Producentów Cementu
Wywiad red. Anny Rogalińskiej z Krzysztofem Kieresem, Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Producentów Cementu
Wywiad red. Anny Rogalińskiej z prof.dr hab. inż. Janem Deją, Dyrektorem Biura Stowarzyszenia Producentów Cementu (SPC)
Wywiad red. Anny Rogalińskiej ze Zbigniewem Pilchem, Szefem Marketingu Stowarzyszenia Producentów Cementu