O drogach betonowych budowanych na lata na Targach AUTOSTRADA-POLSKA 2017- 2 część relacji z Targów Kielce

włącz . Opublikowano w Targi, szkolenia, konferencje, spotkania drogowców

Anna Rogalińska w rozmowie z Andrzejem Ptakiem, Przewodniczącym Stowarzyszenia Producentów Cementu
Anna Rogalińska w rozmowie z Leszkiem Skowronem, Wójtem Gminy Korzenna oraz Tadeuszem Kauchem, Burmistrzem Gminy Ujazd
Anna Rogalińska w rozmowie ze Zbigniewem Pilchem, Szefem Marketingu Stowarzyszenia Producentów Cementu
 

Stowarzyszenie Producentów Cementu (SPC) zorganizowało podczas Targów AUTOSTRADA-POLSKA 2017 seminarium pt. „Drogi betonowe – mądre budowanie na lata”. Zainteresowanych tematem technologii betonowej i tym razem nie brakowało. W seminarium wzięło udział ok. 300 osób.

Wydarzenie było okazją do podzielenia się wiedzą i doświadczeniami w budowie dróg betonowych Polsce. Prawie 650 km dróg ekspresowych i autostrad wykonanych zostało w technologii betonowej. Lokalnych dróg betonowych wybudowano jeszcze więcej – ponad 850 km. Zaprezentowane referaty miały dostarczyć uczestnikom argumentów za inwestowaniem w drogi betonoweTo mądre budowanie na lata - przekonywał Andrzej Ptak, Prezes Stowarzyszenia Producentów Cementu.

Podczas seminarium zainaugurowano kampanię „Dobry gospodarz”. Jej celem jest pokazanie, że drogi betonowe są sprawdzonym i korzystnym, „gospodarskim” rozwiązaniem dla dróg samorządowych. Stowarzyszenie Producentów Cementu postanowiło docenić samorządowców, którzy przed laty podjęli się budowy dróg w technologii betonowej. Tytuł „Dobrego gospodarza” otrzymali w tym roku w Kielcach: Leszek Skowron – wójt gminy Korzenna i Tadeusz Kauch – burmistrz miasta i gminy Ujazd.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadów z organizatorami seminarium „Drogi betonowe – mądre budowanie na lata” oraz z samorządowcami wyróżnionymi tytułem „Dobry gospodarz”.

 


Zachęcamy do zapoznania się z relacją z seminarium „Drogi betonowe – mądre budowanie na lata” na stronie internetowejStowarzyszenia Producentów Cementu


 

Przygotowała: Anna Rogalińska

KameraViaexpert_long_1