Jubileuszu ZDW w Katowicach na VII Międzynarodowej Konferencji „Śląskie Forum Drogownictwa”

włącz . Opublikowano w Targi, szkolenia, konferencje, spotkania drogowców

VII Slaskie Forum Drogownictwa all

VII Międzynarodowa Konferencja „Śląskie Forum Drogownictwa” miała w tym roku wyjątkową oprawę. Ważnym elementem programu był jubileusz 20-lecia ZDW w Katowicach. Zapraszamy na rozmowę z organizatorem wydarzenia Zbigniewem Taborem, Dyrektorem ZDW w Katowicach, Wiceprezesem Polskiego Kongresu Drogowego oraz uczestnikami Konferencji: dr hab. inż. Januszem Bohatkiewiczem prof. nzw. Politechniki Lubelskiej oraz Wernerem Bednorzem z Federalnego Ministerstwa Transportu i Infrastruktury Cyfrowej (BMVI)

O współpracy organizacji branżowych dla nowoczesnych i solidnych dróg…

włącz . Opublikowano w Targi, szkolenia, konferencje, spotkania drogowców

Wywiad Dzieciuchowicz Kotlarek 1

W Katowicach zakończyła się VII Międzynarodowa Konferencja „Śląskie Forum Drogownictwa”. Ideą wydarzenia jest współpraca ekspertów z myślą o rozwoju drogownictwa w Polsce i Europie. O roli branżowych organizacji i stowarzyszeń w budowie sieci solidnych dróg rozmawiamy z Barbarą Dzieciuchowicz, Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa (OIGD) oraz Zbigniewem Kotlarkiem, Prezesem Polskiego Kongresu Drogowego – Narodowego Komitetu PIARC (PKD)

O wymianie doświadczeń i współpracy ekspertów na VII Międzynarodowej Konferencji „Śląskie Forum Drogownictwa”

włącz . Opublikowano w Targi, szkolenia, konferencje, spotkania drogowców

TargiKielce2019

Od 4 do 6 czerwca br. w Katowicach odbywać będzie się VII Międzynarodowa Konferencja „Śląskie Forum Drogownictwa”. To wydarzenie niezwykle cenne dla strategii rozwoju drogownictwa nie tylko- w Polsce, ale także w Europie. Organizatorami Forum są: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach oraz Polski Kongres Drogowy.

O programie VII Międzynarodowej Konferencji „Śląskie Forum Drogownictwa” rozmawiamy ze Zbigniewem Taborem, Dyrektorem ZDW w Katowicach, Wiceprezesem Polskiego Kongresu Drogowego.