Zrównoważony rozwój przez innowacje czyli … Zydex już w Polsce

on . Posted in Eksperci w ViaExpert

Anna Rogalińska w rozmowie z mgr inż. Piotrem Heinrichem, przedstawicielem firmy Zydex w Polsce

Zydex Industries
Ostródzka 98A, 03-289 Warszawa, Poland
www.zydexindustries.com

Zobacz referat wygłoszony przez mgr inż. Piotra Heinricha z Zydex Industries podczas II Śląskiego Forum Drogownictwa w Bielsku Białej

Firma Zydex jest jednym z najszybciej rozwijających się globalnych dostawców innowacyjnych wyrobów chemicznych, wykorzystywanych w drogownictwie. Główne siedziby ma w USA i Indiach. Zydex® sprzedaje swoje produkty w przeszło 40 krajach. Jest już także na polskim rynku.

Zrównoważony rozwój przez innowacje – SUSTAINABILITY THROUGH INNOVATION to motto firmy Zydex, które określa jej działalność w obszarach drogownictwa, produkcji farb i uszczelniaczy, chemikaliów dla rolnictwa i przemysłu.

Laboratoria badawczo-rozwojowe firmy pracują nad rozwiązaniami, z myślą o przyszłości różnych dziedzin gospodarki. Zydex® jest pionierem zastosowania nanotechnologii w mieszankach asfaltowych do nawierzchni drogowych.

Za opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów do mieszanek mineralno-asfaltowych w budownictwie drogowym, Zydex® otrzymał w 2013 roku nagrodę „Global Road Achievement Award” w dziedzinie rozwoju, ufundowaną przez International Road Federation – Międzynarodową Federację Drogową istniejącą od 1948 roku.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z przedstawicielem firmy Zydex Industries w Polsce mgr inż. Piotrem Heinrichem.


KameraViaexpert_long_1

Przygotowała: Anna Rogalińska